KONST / Litografier / Färglitografi 12612137
nr 1261 2137
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 85/460. Motivet: 35x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:58:02
800 kr
900 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson